Jaunumi

AKTUĀLI!! 

Vienmēr primāri seko savām personīgajām kalendāra norādēm, tomēr ņem vērā, ka tas neatceļ fona apstākļus, kas tiek aprakstīti šeit.

W3(18.01.-24.01) pārskats
Augoša mēness fāze- augoša enerģija un vēlme iesaistīties procesos.
No 14.01.- 22.01.
Negatīvi pārsteigumi, kas saistīti ar neveselīga optimisma, pieredzes trūkuma vai iepriekšējo notikumu adekvātai nenovērtēšanai. Tieksme pieņemt sasteigtus lēmumus. Negatīvi pārsteigumi kontaktos ar ārzemniekiem, ārvalstu uzņēmējiem.
19.01. Saule pāriet Ūdensvīra zīmē. Līdz zīmes maiņai izgaismojas jau tā aktuālā virtuālā vide, vasa veida virtuālie sakaru līdzekļi, IT, biedrības, klubi, labdarība.
20.01. Impulsivitāte, tiekšanās pēc neatkarības darbībā. Iniciatīva, uzņēmējdarbības gars, neparasti soļi uzņēmējdarbībā vai politikā. Periods ir labvēlīgs moderno tehnoloģiju, komunikāciju ieviešanai. Uzmanīgi rīkojoties ar dažādiem instrumentiem, aprīkojumu, uguni, elektrību, vadot transporta līdzekļus. Notikumi, kas rada pārmaiņas.
23.01. Mērenības trūkums, tieksme uz nesaprātīgām un kļūdainām darbībām, finanšu darījumiem un ieguldījumiem var izraisīt taustāmas nepatikšanas, peļņas zaudēšanu, zaudējumus. Zādzības, laupīšanas ir iespējamas. Ambīcijas politikā, ekonomikā, uzņēmējdarbībā, akadēmiskās vai kultūras aktivitātēs, neveiksmes izdevējdarbībā. Bizness ārzemēs var izgāzties. Neveiksmīgs periods, lai vērstos tiesā, saņemtu juridiskas konsultācijas, kā arī apmeklētu oficiālas un sabiedriskas organizācijas.
Vajadzētu izvairīties no emociju iedarbības un nereāliem projektiem, jo ir iespējamas finanšu kļūdas un nepareizi aprēķini, kā arī apslēpta maldināšana un krāpšana, intrigas un apmelojumi. Laba diena kontaktiem ar ārzemju un attāliem partneriem. Interese par kultūru un mākslu var ietekmēt jūsu biznesu vai ikdienas aktivitātes. Diena principā ir labvēlīga darbam vientulībā
24.01. Jums šķitīs, ka daži cilvēki un apstākļi vienkārši pārbauda jūsu pacietību, izturību un savaldību.
* datumi norāda uz precīzu tēmas nostrādāšanas dienu, pati tēma var būt aktuāla arī pirms un pēc.

W2(11.01.-17.01.) pārskats
Līdz trešdienai Vecs mēness, kas rezultējas ar nogurumu un pasivitāti rīcībā, darbaspējās. No trešdienas enerģijas līmenis kāpj.
Visu nedēļu (precīza realizācija 13.01.)fonā- vēlme paātrināt dažādus procesus tikai rada jaunus šķēršļus. Kā arī darbības, kuru mērķis ir pozīciju stabilizēšana, arī nedod vajadzīgo efektu. Ierobežojumi jebkuros aktīvos soļos. Biznesa kontaktus vēlams ierobežot līdz minimumam. Birokrātijas un nevajadzīgas formalitātes. Neveiskmīgs periods militārajām personām, politiķiem, ražošanas darbiniekiem, amatniekiem.
11.01. Labvēlīga diena izglītojošai, intelektuālai darbībai un nākotnes plānošanai. Kontakti un attiecības virzās veiksmīgi. Saziņa ar ārvalstu uzņēmumiem, partneriem norit labvēlīgi. Laba diena saziņai ar komunikācijas un informācijas iestādēm.
12.01. Oriģināli, bet principā nepraktisku vai neiespējamu ideju rašanās. Nav labs laiks sarunu vešanai un dokumentu organizēšanai. Uzmanīgi- var būt sakaru līdzekļu, elektronikas, biroja aprīkojumu, transporta līdzekļu bojājums. Negaidīti apmeklējumi un zvani.
13.01.-14.01.
Radošas iedvesmas laiks. Negaidītas paziņas, jauni daudzsološi sakari. Iespējami pēkšņi finanšu ieņēmumi, peļņa vai dāvanas. Zināma finansiāla brīvība. Laba diena biroja tehnikas iegādei, ražošanas un darba apstākļu modernizēšanai.
14.01.-15.01.
Enerģijas pieplūdums, palielināta aktivitāte un gribasspēks. Izgaismojas lielu finansu, nodokļu, apdrošināšanas, peļņas sadales, kopējā kapitāla ieguldīšanas jautājumi. Šajās dienās būtiski izvairīties no nelikumīgas darbības. Nav īstais brīdis sazināties ar varas iestādēm un pulcēties. Iespējamas krīzes situācijas.
No 14.01.- 22.01.
Negatīvi pārsteigumi, kas saistīti ar neveselīga optimisma, pieredzes trūkuma vai iepriekšējo notikumu adekvātai nenovērtēšanai. Tieksme pieņemt sasteigtus lēmumus. Negatīvi pārsteigumi kontaktos ar ārzemniekiem, ārvalstu uzņēmējiem.

W1(04.01.-10.01) pārskats
06.01. dilstošs Mēness- enerģija lejupejoša, mazinās vēlme iesaistīties vispārējos procesos.
07.01. Marss(risks) pāriet Vērša zīmē- enerģija tendēta uz praktisku darbu veikšanu, tur, kur rodam kāds taustāms labums. Nepieciešama motivācija, pa tukšo neko nedarīs.
08.01. Merkurs(komunikācija) pāriet Ūdensvīra zīmē- atvērta, brīva, arī ekscentriska domāšana un runas maniere. Labi komunicēt tieši caur tehnoloģijām. Fokusā- viss inovatīvais, jaunais.
08.01. Venēra(nauda) Mežāža zīmē- finansēs, pirkumos, attiecībās kļūstam vēsāki, pragmatiskāki. Saproti, ko gribi, saliec prioritātes.

21.12.2020 plst 20:21(pēc Rīgas laika) formējas jauns Sociālais cikls (Jupīters ar Saturnu savienojas Ūdensvīra zīmē), kas iezīmē norises nākamajiem 20 gadiem. Šis laiks iezīmē arī vēl lielāka perioda iesākšanos- turpmākos 120 gadus šie savienojumi norisināsies tikai Gaisa stihijā, nomainot iepriekšējo Zemes stihiju.
Ja Zemes stihija ir vairāk par materiālu un taustāmību, tad Gaiss ir par īslaicīgumu, manevrēšanu. Zeme ir reālistiska, konkrēta, ilgnoturīga, tad Gaiss ir ideālistisks, abstrakts, maināms. Gaisa stihija ir vairāk par kontaktiem, vieglumu, objektivitāti. Mācīšanās ir dabisks stāvoklis. Gaisa stihija paceļas virs konfliktiem, parasti domā pirms kaut ko dara. Nemitīga kustība uz priekšu.
Ūdensvīrs pats par sevi ir par progresu, draudzību, loģiku, bet reizē var būt ass, ekscentrisks, neprognozējams. Šis laikmets nomaina fokusu no izteiktām autoritātēm uz kolektīvu, domubiedriem. Ir noteikti rāmji, bet to ievērošana nav tik dogmatiska. Ir disciplīna, bet ne tik smagnēja kā tas ir Zemes stihijā. Galvenais šajā laikā ir ideja- viss pārējais ir pakārtots.
Šis ir starts jauno risinājumu, tehnoloģisko inovāciju laikam.

No 19-12-2021 attīstības/ekspansijas fokusa maiņa (astroloģijas terminoloģijā- Jupīters pievienojas Saturnam Ūdensvīra zīmē). Šajā laika posmā galvenais uzsvars attīstībai ir atvērtība visam jaunajam un inovatīvajam.

Izdevīgs posms tādās jomās kā viedierīces, mākslīgais intelekts, datori, tehnoloģijas, elektronika, elektropreces, lāzera sistēmas un komponenti, kosmosa tehnika, plašsaziņas līdzekļi, TV un kabeļtelevīzija, radio, inets un aviolīnijas, astroloģija, parapsiholoģija, fantastikas žanrs, klubi, biedrības, labdarība. Negatīvā ietekmē var tikt novērotas cenu celšanās vai neadekvāti pārspīlējumi šajās jomās.
Privātā līmenī- draudzība un vēlme izglītoties palielinās veiksmes faktoru.
P.S. jāņem vērā, ka vienlaicīgi lietām ir jāpieiet ar racionālu izvēršanu (Saturns arī atrodas Ūdensvīrā). Piesardzība un bažas ietekmē darījumu apjomu.

17-12-2020 pilntiesīgi darba un režīma zonā nonāk bezkontaktu, virtuālā vide un visas atbilstošās jomas(astroloģijas terminoloģijā- Saturns pāriet Mežāzī). Jau pavasarī Saturns uz testa laiku no 22-03-2020 līdz 02-07.2020 pabija Ūdensvīra zīmē, kas iezīmējās ar fundamnet;alo darbību pārnešanu bezkontaktu vidē. Daudzi no mums mācības un jaunas iestrādes guvuši, tagad ir laiks tam pievērsties pilnībā.

14-10-2020 -03-11-2020- "R komunikācija" (astroloģijas terminoloģijā- retrogrāds Merkurs). Periods, kam raksturīgas visa veida komunikācijas formu un sakaru līdzekļu kļūdas. Vislabāk pievērsties jau iesāktu jautājumu, sarunu un papīru lietām. Ja uzsāc jaunas lietas, rēķinies, ka būs nepieciešami labojumi un jautājumu pārskatīšana.

10-09-2020 -14-11-2020- "R riskiem" (astroloģijas terminoloģijā- retrogrāds Marss)

11-05-2020 -29-09-2020- "R lēmumiiem" (astroloģijas terminoloģijā- retrogrāds Saturns)

13-05-2020- 25-06-2020- "R naudai" (astroloģijas terminoloģijā- retrogrāds Venēra)

14-05-2020- 13-09-2020- "R jaunām lietām" (astroloģijas terminoloģijā- retrogrāds Jupīters)

18-06-2020- 12-07-2020- "R komunikācijai" (astroloģijas terminoloģijā- retrogrāds Merkurs)

Periods, kam raksturīgas visa veida kļūdas un pārpratumi noteiktajās tēmās. Vislabāk pievērsties jau vecām jeb jau iepriekš iesāktām lietām. Ja uzsāc ko jaunu esošajā periodā, rēķinies, ka būs nepieciešami labojumi un jautājumu pārskatīšana.

Šobrīd vispasaules haoss un ekonomikas bremzēšanās vīrusa dēļ no katra individuāli un reizē uzņēmumu, sabiedrības un valstīm kopā piepasa milzīgu un nopietnu atbildību par katru pašu un līdzcilvēkiem pēc iespējas veiksmīgākam nākotnes scenārijam.
22-03-2020 iezīmējas tas posms, kas savukārt prasīs fundamentālāku skatu uz darbības pārnešanu bezkontaktu vidē(astroloģijas terminoloģijā- Saturns uz testa laiku līdz 02-07.2020 pāriet Ūdensvīra zīmē, kas atbild par inovācijām, digitalizācijas un citiem jaunāko tehnoloģiju procesiem, kur atgriezīsies uz ilgāku periodu 17-12-2020) un jau šī gada beigās, pēc visu seku apzināšanās, statistikas veikšanas, secinājumu izdarīšanas, mēs pilnībā pāriesim nākamajā ciklā, kurā šai jomai būs būtisks pārsvars. Radīsies gan jaunas iespējas, gan arī radīsies jaunas nepieciešamības noteikt rāmjus un normas evides platformā darbojošajiem. Ja skatāmies no astroloģijas viedokļa, pāreja ir visnotaļ secīga jeb sākas nākamais attīstības bloks. Jāatzīst, ka cēlonis un procesu pastiprinātājs ir gana agresīvs un nesaudzīgs.

Šobrīd - esam atbildīgi, rūpīgi un pārskatam, kur var ieviest inovatīvas darbības formas un modeļus, kas palīdzētu ne tikai pašiem, bet tiem, kurus pārmaiņas skārušas vissmagāk!

17-02-2019 -10-03-2019- "R komunikācija" (astroloģijas terminoloģijā- retrogrāds Merkurs). Periods, kam raksturīgas visa veida komunikācijas formu un sakaru līdzekļu kļūdas. Vislabāk pievērsties jau iesāktu jautājumu, sarunu un papīru lietām. Ja uzsāc jaunas lietas, rēķinies, ka būs nepieciešami labojumi un jautājumu pārskatīšana.

 

12.01.2020. ir diena, kas aizsāk jaunu 33 gadu astroloģisko klimatu vai globālo fonu, kurā dzīvosim. (astroloģiski Saturns savienojas ar Plutonu Mežāzī). Šis laiks var iezīmēties ar vērā ņemamām pārmaiņām līdzšinējās, šobrīd pavisam noteikti esošās, stabilās struktūrās, tradīcijās, kā arī varas gaiteņos.  Individuāli pārmaiņas skar atsevišķas cilvēku grupas, struktūras, kopumā šī vairāk ir globālo norišu virzienmaiņa.

 

 

29-12.-15-01-2020. fakti, mērķi, sasniegumi (astroloģijas terminoloģijā- Merkurs Mežāža zīmē)
• Sarunas un darījumi norit lēnāk, pamatīgāk un ar konservatīvisma piedevu.
• Sarunu biedrs var runāt maz vai arī nemaz, un, ja runās, tad par tēmu un lietu.
• Mūsu jūtas šobrīd nevienu neinteresēs.
• Koncentrējamies uz ilgtermiņa mērķiem.
• Tērējam naudu ilgtermiņa precēm, konservatīvām vērtībām.

 

02-12-2019 -19-12-2020 „Jauns attīstības posms” (astroloģijas terminoloģijā- Jupīters pāriet Mežāža zīmē). Šajā laika posmā galvenais uzsvars attīstībai ir skaidra mērķa izvirzīšana, plānošana un sekošana tam pa punktiem.

Izdevīgs posms tādās jomās kā arhitektūra un celtniecība, papīrs un koksnes produkti, smagā tehnika, lauksaimniecības mašīnas, cements, betons, izrakteņu ieguve, gumija un riepas, ādas izstrādājumi, dzelzceļi un apstrādes rūpniecība. Paplašināšanās un ekspansijas var tikt novērotas arī Valsts iestādēs un dienestos, augstākajos politiskajos orgānos un administratīvajos centros. Negatīvā ietekmē var tikt novērotas cenu celšanās vai neadekvāti pārspīlējumi šajās jomās.
Privātā līmenī- nenodefinējot mērķus, bailēm un bremzēm būs tendence palielināties.
P.S. jāņem vērā, ka jau no 20.12.2017. minētajās jomās ir salīdzinoši bremzējošas norādes(Saturns Mežāzī). Piesardzība un bažas ietekmē darījumu apjomu.

 

31-10-2019 -19-11-2019-   "R komunikācija" (astroloģijas terminoloģijā- retrogrāds Merkurs). Periods, kam raksturīgas visa veida komunikācijas formu un sakaru līdzekļu kļūdas. Vislabāk pievērsties jau iesāktu jautājumu, sarunu un papīru lietām. Ja uzsāc jaunas lietas, rēķinies, ka būs nepieciešami labojumi un jautājumu pārskatīšana.

 

 

 

 

 

19.09. iezīmē Saturna direkto kustību- laiks lēmumu realizēšanai, jauniem pienākumiem. 

Kopumā šis posms tieši skars 2. un 3. dekādē dzimušos kardinālo zīmju pārstāvjus – Mežāžus, Aunus, Vēžus, Svarus, dzimušus no 13. savas zīmes grāda. 

Iepriekšējie raksti par Saturnu:

Saturns dod zaļo gaismu jaunu pamatu ielikšanai no 09.09.2018.(Publicēts: delfi.lv/orakuls, 07.09.2018. Autors:Indra Saukāne)

Saturns retrogrāds (Publicēts: deli.lv/orakuls, 18.04.2018. Autors:Indra Saukāne)

Komentārs- laikaposms, kas raksturo vispārīgo astroloģisko fonu tēmā ilgtermiņa lēmumi.

 

KAS NOTIEK INFORMATĪVAJĀ LAUKĀ ŠODIEN?
Tavā kalendārā simbols Kontakti norāda, KAD runāt, kad labāk izvairīties risināt svarīgas tēmas. Bet KĀ runāt un CIK ĀTRI norisināsies šīs sarunas, nosaka planētas Merkura kustība pa zodiaku. 

Iepriekšējie raksti par Merkuru:

MERKURS ZIVĪS- par sapņiem un šaubām (Publicēts:delfi.lv/orakuls, 18.02.2018. Autors:Indra Saukāne)

MERKURS ŪDENSVĪRĀ- kreatīvi un bez aizpriedumiem (Publicēts:delfi.lv/orakuls, 31.01.2018. Autors:Indra Saukāne)

MERKURS MEŽĀZĪ- fakti, mērķi, sasniegumi(Publicēts:delfi.lv/orakuls, 11.01.2018. Autors:Indra Saukāne)

MERKURS STRĒLNIEKĀ- augstāk, tālāk un plašāk (Publicēts:delfi.lv/orakuls, 17.10.2017. Autors:Indra Saukāne)  

MERKURS SKORPIONĀ- jauda un nemiers (Publicēts:delfi.lv/orakuls, 17.10.2017. Autors:Indra Saukāne)

MERKURS SVAROS- diplomātija un harmonija (Publicēts:delfi.lv/orakuls, 30.09.2017. Autors:Indra Saukāne)

MERKURS JAUNAVĀ- analīze un kritika 

MERKURS LAUVĀ- svētku un rotaļu prāts (Publicēts:delfi.lv/orakuls, 08.07.2017. Autors:Indra Saukāne)

MERKURS VĒZĪ- emocionāla komunikācija (Publicēts:delfi.lv/orakuls, 22.06.2017. Autors:Indra Saukāne)

MERKURS DVĪŅOS- vieglāk saprasties (Publicēts:delfi.lv/orakuls, 06.06.2017. Autors:Indra Saukāne)

MERKURS VĒRSĪ- komunikācija smagnēja (Publicēts:delfi.lv/orakuls, 17.05.2017. Autors:Indra Saukāne)

MERKURS AUNĀ- pavasara sprādziens saziņā (Publicēts: delfi.lv/orakuls, 03.05.2017, Autors:Indra Saukāne)

 

Saulgriežu prognozes:

PAVASARA SAULGRIEŽI 2019- prognoze (Publicēts:delfi.lv/orakuls, 20.03.2019. Autors:Indra Saukāne)

ZIEMAS SAULGRIEŽI 2018- prognoze (Publicēts:delfi.lv/orakuls, 22.12.2018. Autors:Indra Saukāne)

RUDENS SAULGRIEŽI 2018- prognoze (Publicēts:delfi.lv/orakuls, 22.09.2018. Autors:Indra Saukāne)

VASARAS SAULGRIEŽI 2018- prognoze (Publicēts:delfi.lv/orakuls, 23.06.2018. Autors:Indra Saukāne)

PAVASARA SAULGRIEŽI 2018- prognoze (Publicēts:delfi.lv/orakuls, 21.03.2018. Autors:Indra Saukāne)

ZIEMAS SAULGRIEŽI 2017- prognoze (Publicēts: delfi.lv/orakuls, 22.12.2017, Autors:Indra Saukāne)

VASARAS SAULGRIEŽI 2017- prognoze (Publicēts: delfi.lv/orakuls, 21.06.2017, Autors:Indra Saukāne)

PAVASARA SAULGRIEŽI 2017- prognoze (Publicēts: delfi.lv/orakuls, 21.03.2017, Autors:Indra Saukāne)

Citi raksti:

SADERĪBA- personīgi un profesionāli interesanta tēma (Publicēts:delfi.lv/orakuls,14.02.2017. Autors:Indra Saukāne)

INTERVIJA AR MŪSU ASTROLOĢI INDRU SAUKĀNI (Publicēts:delfi.lv/orakuls,14.10.2016)
Kontakti

e-pasts: info@biznesastro.lv

sociālie tīkli:

Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    OK