Par mums

Sveicināti!

Astroloģija uzņēmējdarbībā ir tikusi izmantota tikpat sen, cik pastāv uzņēmējdarbība. Protams, tā ir piedzīvojusi dažādas izmaiņas dažādos laikos un valstiskos veidojumos, taču lietā likta tikusi vienmēr. Tas notiek arī šodien.

Mūsdienu sabiedrībā aizvien noteicošāka kļūst pašrealizācija un sava īstā ceļa meklējumi, kas vedina cilvēkus uz domām par aktīvu savu ideju un sapņu realizāciju dažādās sadzīves un biznesa formās. Savukārt astrologu praksē jau kādu laiku tiek novērota aizvien lielāka tendence un vēlme cilvēkiem patstāvīgi izmantot astroloģijas zināšanas savās ikdienas gaitās.

Tā rezultātā radās ideja par lietišķās astroloģijas e-kalendāru, kas ērtā un uzskatāmā veidā ataino astroloģiskās tendences un apstākļus veiksmīgai individuālas darbības plānošanai.

Vairāku gadu laikā lietišķās astroloģijas e-kalendāru ir izmantojuši un atzinīgi novērtējuši vairāki simti lietotāju Latvijā.

 

Biznesastro.lv astroloģijas e-kalendārs ir veids kā būt soli priekšā saviem izaicinājumiem un iespējām!

 

Biznesastro.lv savu darbību uzsāka 2009. gada nogalē. Sākotnējie projekta idejas autori ir astrologi Aija Austruma un Andris Račs, kā arī komunikācijas aģentūra "Vējš zīmolos". Ar 2015.gadu lapa ir ieguvusi jaunu dizainu, kā arī ir notikušas funkcionālas izmaiņas pašā kalendārā un projekta vadības sastāvā.

Ja ir radušies papildus jautājumi vai nepieciešams astrologa padoms, droši raksti uz e-pastu: info@biznesastro.lv.

 

Seko mūsu aktivitātēm Facebook un Twitter un uzzini par jaunumiem pirmais!

Lai veicas!

 
Kontakti

e-pasts: info@biznesastro.lv

sociālie tīkli:

Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    OK